Gigamedia Patchpaneel leeg 24-keystone cat6a - GGM PANVC6A24BK
Artikelnummer: 12108244 | Fabrikantnummer: GGM PANVC6A24BK | EAN: 3700575925643
Het productnummer van de fabrikant is GGM PANVC6A24BK. Het EAN nummer is 3700575925643. Het interne artikelnummer is 12108244.
| Klasse |
Patchpaneel twisted pair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gigamedia
Toon alle producten van Gigamedia |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Diepte | 10 mm |
| Connectortype | RJ45 8(8) |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Breedte | 482.6 mm |
| Afgeschermd | Ja |
| Geschikt voor aantal connectoren | 24 |
| Montagewijze | 19 inbouw |
| Hoogte | 44.45 mm |
| Categorieën |
Patchkast patchpaneel toebehoren
Coax en data |
Gigamedia
» Meer informatie over GigamediaArtikelnummer: 12108244
Fabrikantnummer: GGM PANVC6A24BK