Gigamedia Sokkel 80x80 zwart - GGM ALSOC88N
Artikelnummer: 10581988 | Fabrikantnummer: GGM ALSOC88N | EAN: 3700575937189
Het productnummer van de fabrikant is GGM ALSOC88N. Het EAN nummer is 3700575937189. Het interne artikelnummer is 10581988.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gigamedia
Toon alle producten van Gigamedia |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 100 mm |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 800 mm |
| Geschikt voor buitenopstelling | Nee |
| Geschikt voor kabelrangering | Nee |
| Diepte | 800 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 800 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Uitvoering | Sokkel compleet |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |