Gong Inbouw wit, 230V, tot 83DB/A, inkl. afdekraam - 43706
Artikelnummer: 26704795 | Fabrikantnummer: 43706 | EAN: 4011459437060
Omschrijving
Gong inbouw wit, 230V, tot 83dB/A, inkl. afdekraam
Het productnummer van de fabrikant is 43706. Het EAN nummer is 4011459437060. Het interne artikelnummer is 26704795.
Aanvullende informatie
Grothe UP-GONG 230ws
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Grothe
Specificaties
| Klasse |
Gong
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
Gong
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Diepte | 11 mm |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Type stroom | AC |
| Geluidssterkte | 83 dB |
| Draadloos | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product