Gouda Holland CARROSSRING M10 THV ZK100 - 99851203
Artikelnummer: 22358499 | Fabrikantnummer: 99851203 | EAN: 8719972148925
Het productnummer van de fabrikant is 99851203. Het EAN nummer is 8719972148925. Het interne artikelnummer is 22358499.
| Klasse |
Sluitring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
GoudaStrut
Toon alle producten in deze serie |
| Type | GS |
| Materiaal | Staal |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt |
| Dikte | 2 mm |
| Gatvorm | Rond |
| Buitendiameter | 30 mm |
| Gehard | Nee |
| Geschikt voor boutmaat (M..) | 10 |
| Facet | Nee |
| Binnendiameter | 10.8 mm |
| Categorieën |
Bouten en moeren
Installatiemateriaal |