Gouda Holland AFDICHTDOP B41 ZW KNSTST - 99963207
Artikelnummer: 22358517 | Fabrikantnummer: 99963207 | EAN: 8719972150478
Het productnummer van de fabrikant is 99963207. Het EAN nummer is 8719972150478. Het interne artikelnummer is 22358517.
| Klasse |
Beschermkap/afdekking montagerail/-profiel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
GoudaStrut
Toon alle producten in deze serie |
| Type | GS |
| Breedte | 41 mm |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Eindkap |
| Geschikt voor | C-profiel |
| Diepte | 41 mm |
| Lengte | 2.5 mm |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Categorieën |
Rail profielen en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |