Gouda Holland MONTRAIL B41 6M THVZ LG6 - 98057203
Artikelnummer: 22358054 | Fabrikantnummer: 98057203 | EAN: 8719972141353
Het productnummer van de fabrikant is 98057203. Het EAN nummer is 8719972141353. Het interne artikelnummer is 22358054.
| Klasse |
Montagerail/-profiel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Niedax Strut
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Breedte | 41 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Afbreekbaar | Nee |
| Profielvorm | C-profiel |
| Materiaaldikte | 2.5 mm |
| Lengte | 6000 mm |
| Gatbreedte | 14 mm |
| Soort perforatie | Rug geperforeerd |
| Met tanding | Ja |
| Sleufbreedte | 22 mm |
| Oppervlaktetraagheidsmoment Iy | 6.26 cm4 |
| Weerstandsmoment Wy | 2.97 cm³ |
| Oppervlaktetraagheidsmoment Iz | 9.3 cm4 |
| Weerstandsmoment Wz | 4.5 cm³ |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Gewicht | 16.1 kg |
| Model | 1-voudig profiel |
| Categorieën |
Rail profielen en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |