Gouda Holland TAPBOUT 99797201 DS100 - 99797201
Artikelnummer: 23358573 | Fabrikantnummer: 99797201 | EAN: 8719972148079
Het productnummer van de fabrikant is 99797201. Het EAN nummer is 8719972148079. Het interne artikelnummer is 23358573.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Niedax Strut
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kwaliteitsklasse | 8.8 (staal) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Schroefdraadlengte | 70 mm |
| Kleur | Zink |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 70 mm |
| Opmerking | Tapbout |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |