Gouda Holland kabelladder 3000x150x30mm staal - 26002233
Artikelnummer: 22356529 | Fabrikantnummer: 26002233 | EAN: 8719972002951
Het productnummer van de fabrikant is 26002233. Het EAN nummer is 8719972002951. Het interne artikelnummer is 22356529.
| Klasse |
Kabelladder
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Scheepsladder
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Uitvoeringsvorm sport | Vlak profiel (strip) |
| Uitvoering zijligger | Vlak profiel (strip) |
| Zijperforatie | Nee |
| Breedte | 150 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Sportafstand hart/hart | 250 mm |
| Bevestiging sport | Gelast |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Werkende lengte | 3000 mm |
| Gewicht | 3.53 kg/m |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Kabelladders
Installatiebuis kabelgoot |