Gouda Holland KBLKANDEKS 70 RVS LG3 - 51021144
Artikelnummer: 22357678 | Fabrikantnummer: 51021144 | EAN: 8719972070899
Het productnummer van de fabrikant is 51021144. Het EAN nummer is 8719972070899. Het interne artikelnummer is 22357678.
| Klasse |
Deksel kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaaldikte | 1 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Lengte | 3000 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Dekselklem |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Breedte deksel | 70 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |