Gouda Holland 51654144 - 51654144
Artikelnummer: 22606113 | Fabrikantnummer: 51654144 | EAN: 8719972072992
Het productnummer van de fabrikant is 51654144. Het EAN nummer is 8719972072992. Het interne artikelnummer is 22606113.
| Klasse |
T-stuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Ja |
| Uitvoering | Geïntegreerde verbinder |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Nato perforatie | Nee |
| Binnenstraal | 100 mm |
| Bouwvorm | T-stuk horizontaal |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 60 mm |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 300 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |