Gouda Holland KBLKAN OK3 70 VS LG3 - 51001144
Artikelnummer: 22357664 | Fabrikantnummer: 51001144 | EAN: 8719972070721
Het productnummer van de fabrikant is 51001144. Het EAN nummer is 8719972070721. Het interne artikelnummer is 22357664.
| Klasse |
Kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Zijperforatie | Nee |
| Materiaaldikte | 1 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Lengte | 3000 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Nato perforatie | Nee |
| Bodemperforatie | Nee |
| Met bovendeel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Werkende lengte | 3000 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (V2A) |
| Model | Zonder verbinder |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 3,0 m | 160 N/m |
| Verbindingswijze | Geschroefd |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |