Gouda Holland 31202153 - 31202153
Artikelnummer: 22605246 | Fabrikantnummer: 31202153 | EAN: 8719972010826
Het productnummer van de fabrikant is 31202153. Het EAN nummer is 8719972010826. Het interne artikelnummer is 22605246.
| Klasse |
Verloopstuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Breedte (groot) | 300 mm |
| Breedte (klein) | 150 mm |
| Bouwvorm | Reducering symmetrisch |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 28 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |