Gouda Holland 31331153 - 31331153
Artikelnummer: 22605352 | Fabrikantnummer: 31331153 | EAN: 8719972012974
Het productnummer van de fabrikant is 31331153. Het EAN nummer is 8719972012974. Het interne artikelnummer is 22605352.
| Klasse |
T-stuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Nato perforatie | Nee |
| Bouwvorm | T-stuk horizontaal |
| Binnenstraal | 60 mm |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 28 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 250.5 mm |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |