Gouda Holland 31332154 - 31332154
Artikelnummer: 22605357 | Fabrikantnummer: 31332154 | EAN: 8719972013032
Het productnummer van de fabrikant is 31332154. Het EAN nummer is 8719972013032. Het interne artikelnummer is 22605357.
| Klasse |
T-stuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Nato perforatie | Nee |
| Bouwvorm | T-stuk horizontaal |
| Binnenstraal | 60 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 28 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 250.75 mm |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |