Gouda Holland 31194152 - 31194152
Artikelnummer: 22605213 | Fabrikantnummer: 31194152 | EAN: 8719972010413
Het productnummer van de fabrikant is 31194152. Het EAN nummer is 8719972010413. Het interne artikelnummer is 22605213.
| Klasse |
Verloopstuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Breedte (groot) | 100 mm |
| Bouwvorm | Reducering symmetrisch |
| Breedte (klein) | 75 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 28 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |