Gouda Holland KRSTK KG 31402154 - 31402154
Artikelnummer: 22605484 | Fabrikantnummer: 31402154 | EAN: 8719972014633
Het productnummer van de fabrikant is 31402154. Het EAN nummer is 8719972014633. Het interne artikelnummer is 22605484.
| Klasse |
Kruisstuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Uitvoering | Geïntegreerde verbinder |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Nato perforatie | Nee |
| Binnenstraal | 60 mm |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 75 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 28 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |