Gouda Holland KRSTK KG 31402152 - 31402152
Artikelnummer: 22605482 | Fabrikantnummer: 31402152 | EAN: 8719972014619
Het productnummer van de fabrikant is 31402152. Het EAN nummer is 8719972014619. Het interne artikelnummer is 22605482.
| Klasse |
Kruisstuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Kleur | Overig |
| Nato perforatie | Nee |
| Binnenstraal | 60 mm |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 75 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 28 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |