Gouda Holland 32372152 - 32372152
Artikelnummer: 22605787 | Fabrikantnummer: 32372152 | EAN: 8719972023673
Het productnummer van de fabrikant is 32372152. Het EAN nummer is 8719972023673. Het interne artikelnummer is 22605787.
| Klasse |
T-stuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Nato perforatie | Nee |
| Bouwvorm | T-stuk horizontaal |
| Binnenstraal | 60 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 53 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 100.15 mm |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |