Gouda Holland 32199154 - 32199154
Artikelnummer: 22605681 | Fabrikantnummer: 32199154 | EAN: 8719972020290
Het productnummer van de fabrikant is 32199154. Het EAN nummer is 8719972020290. Het interne artikelnummer is 22605681.
| Klasse |
Verloopstuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Breedte (klein) | 100 mm |
| Breedte (groot) | 250 mm |
| Bouwvorm | Reducering symmetrisch |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 53 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |