Gouda Holland KRSTK KG 32433154 - 32433154
Artikelnummer: 22605856 | Fabrikantnummer: 32433154 | EAN: 8719972025141
Het productnummer van de fabrikant is 32433154. Het EAN nummer is 8719972025141. Het interne artikelnummer is 22605856.
| Klasse |
Kruisstuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Nato perforatie | Nee |
| Binnenstraal | 60 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 53 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 250.1 mm |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |