Gouda Holland KBLKAN-GP 28 100 VS LG3 - 31083154
Artikelnummer: 22356647 | Fabrikantnummer: 31083154 | EAN: 8719972009189
Het productnummer van de fabrikant is 31083154. Het EAN nummer is 8719972009189. Het interne artikelnummer is 22356647.
| Klasse |
Kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gouda Holland
Toon alle producten van Gouda Holland |
| Serie |
Gouda Kabelgoot
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaaldikte | 1 mm |
| Zijperforatie | Ja |
| Breedte | 100 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Lengte | 3000 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Nato perforatie | Nee |
| Met bovendeel | Nee |
| Bodemperforatie | Ja |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Werkende lengte | 3000 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (V2A) |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,0 m | 250 N/m |
| Model | Zonder verbinder |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 1,0 m | 600 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 1,5 m | 410 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,5 m | 160 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 3,0 m | 50 N/m |
| Nuttige doorsnede | 2254 mm² |
| Verbindingswijze | Geschroefd |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |