Grasslin ANALOGE SCHAKKLOK 60MIN - G01.28.0003.1
Artikelnummer: 20511801 | Fabrikantnummer: G01.28.0003.1 | EAN: 4010940020682
Het productnummer van de fabrikant is G01.28.0003.1. Het EAN nummer is 4010940020682. Het interne artikelnummer is 20511801.
| Klasse |
Analoge schakelklok voor paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grasslin
Toon alle producten van Grasslin |
| Serie |
Analoge schakelklok paneelbouw
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Diepte | 60 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Aantal kanalen | 1 |
| Jaarprogramma | Nee |
| Nom. schakelstroom bij 250V AC | 16 A |
| Netsynchronisatie | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
| 24-uurs programma | Nee |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 1 s |
| Voorkeuze schakeling | Nee |
| 60-minuten programma | Ja |
| Kwartsgestuurd | Nee |
| Automatische omschakeling zomer/wintertijd | Nee |
| Weekprogramma | Nee |
| Breedte | 52.5 mm |
| Autonomie in jaren | 8 |
| Autonomie in uren | 0 |
| Indeling programmaschijf 1 | 1.25 min |
| Frequentie voedingsspanning | 50 - 50 Hz |
| Voedingsspanning | 220 - 240 V |
| Max. schakelvermogen LED | 300 W |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |