Grasslin Bedrijfsurenteller din rail montage - G05.21.0001.1
Artikelnummer: 20508555 | Fabrikantnummer: G05.21.0001.1 | EAN: 4010940001773
Het productnummer van de fabrikant is G05.21.0001.1. Het EAN nummer is 4010940001773. Het interne artikelnummer is 20508555.
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grasslin
Toon alle producten van Grasslin |
| Serie |
Taxxo
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 68 mm |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Hoogte | 68 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 68 mm |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 1 s |
| Aantal digits | 7 |
| Resetfunctie | Geen |
| Diameter paneeluitsparing | 0 mm |
| Bevestiging tot max. wanddikte | 0 mm |
| Type aandrijving | Netsynchroon |
| Frontplaat breedte | 35 mm |
| Bedrijfsaanduiding | Nee |
| Frontplaat hoogte | 45 mm |
| Telbereik | 99999 h |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 50 Hz |
| Ingangsspanning | 207 - 253 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Model | Analoog |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Theben BZ 145 bedrijfsurenteller inbouw (2 mod) (BZ 14545x36x60)
Artikelnummer: 10439329
Fabrikantnummer: 1450000