Grasslin Bedrijfsurenteller din rail montage 18-26vac - G05.21.0004.1
Artikelnummer: 20508557 | Fabrikantnummer: G05.21.0004.1 | EAN: 4010940001803
Het productnummer van de fabrikant is G05.21.0004.1. Het EAN nummer is 4010940001803. Het interne artikelnummer is 20508557.
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grasslin
Toon alle producten van Grasslin |
| Serie |
Taxxo
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 35 mm |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Hoogte | 68 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 68 mm |
| Aantal digits | 7 |
| Resetfunctie | Geen |
| Type aandrijving | Netsynchroon |
| Frontplaat breedte | 35 mm |
| Bedrijfsaanduiding | Nee |
| Frontplaat hoogte | 45 mm |
| Telbereik | 99999 h |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 50 Hz |
| Model | Analoog |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Grasslin
» Meer informatie over GrasslinArtikelnummer: 20508557
Fabrikantnummer: G05.21.0004.1