Grasslin BEDRURTLR TAXXO100 230VAC - G05.15.1001.1
Artikelnummer: 20508571 | Fabrikantnummer: G05.15.1001.1 | EAN: 4010940001339
Het productnummer van de fabrikant is G05.15.1001.1. Het EAN nummer is 4010940001339. Het interne artikelnummer is 20508571.
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grasslin
Toon alle producten van Grasslin |
| Serie |
Bedrijfsurenteller
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Inbouwdiepte | 43 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Hoogte | 69 mm |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 0 s |
| Aantal digits | 7 |
| Resetfunctie | Geen |
| Type aandrijving | Netsynchroon |
| Frontplaat breedte | 48 mm |
| Bedrijfsaanduiding | Nee |
| Telbereik | 99999 h |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 50 Hz |
| Model | Analoog |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |