Grasslin Tactic Digitale Schakelklok astro weekprogramma universeel - G43.87.0002.1
Artikelnummer: 24107326 | Fabrikantnummer: G43.87.0002.1 | EAN: 4010940046217
Het productnummer van de fabrikant is G43.87.0002.1. Het EAN nummer is 4010940046217. Het interne artikelnummer is 24107326.
| Klasse |
Digitale schakelklok voor paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grasslin
Toon alle producten van Grasslin |
| Serie |
Tactic
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 72 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Diepte | 61 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Aantal kanalen | 1 |
| Aantal contacten | 1 |
| Tekstbegeleiding in het display | Ja |
| 24-uurs programma | Ja |
| Astroprogramma | Ja |
| Automatische omschakeling zomer/wintertijd | Ja |
| Externe drukcontact ingang | Ja |
| Nom. schakelstroom bij 250V AC | 16 A |
| Weekprogramma | Ja |
| Toevalsprogramma | Nee |
| Radiogestuurd | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Voorkeuze schakeling | Ja |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
| Bedrijfsurenmeter | Nee |
| Vakantieprogramma | Nee |
| Cyclusprogramma | Ja |
| Jaarprogramma | Ja |
| Impulsprogramma | Ja |
| 60-minuten programma | Ja |
| Radiogestuurd (DCF77) | Nee |
| Externe programmering | Ja |
| Netsynchronisatie | Ja |
| GPS | Nee |
| Kwartsgestuurd | Nee |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 0.3 s |
| Incl. geheugenkaart | Ja |
| Autonomie in jaren | 8 |
| Aantal geheugenplaatsen | 500 |
| Breedte in module-eenheden | 0 |
| Autonomie in uren | 0 |
| Uitgangssignaal | Overig |
| Hoogte | 102.5 mm |
| Frequentie voedingsspanning | 50 - 60 Hz |
| Voedingsspanning | 110 - 230 V |
| Max. schakelvermogen LED | 400 W |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Kortste schakeltijd kanaal 1 | 60 s |
| Kortste schakeltijd kanaal 2 | 0 s |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Grasslin
» Meer informatie over GrasslinArtikelnummer: 24107326
Fabrikantnummer: G43.87.0002.1