Grasslin Bedr.urenteller 18-26vac - G05.15.1125.1
Artikelnummer: 22281039 | Fabrikantnummer: G05.15.1125.1 | EAN: 4010940009281
Het productnummer van de fabrikant is G05.15.1125.1. Het EAN nummer is 4010940009281. Het interne artikelnummer is 22281039.
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grasslin
Toon alle producten van Grasslin |
| Serie |
Taxxo
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 55 mm |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte | 48 mm |
| Inbouwdiepte | 33 mm |
| Aantal digits | 7 |
| Resetfunctie | Geen |
| Type aandrijving | Netsynchroon |
| Frontplaat breedte | 48 mm |
| Bedrijfsaanduiding | Nee |
| Telbereik | 99999 h |
| Ingangsspanning | 24 - 24 V |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 50 Hz |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Model | Analoog |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |