Grasslin Topica Analoge Stekkerschakelklok, dagprogramma, 230vac 50HZ - G16.15.0005.1
Artikelnummer: 25759091 | Fabrikantnummer: G16.15.0005.1 | EAN: 4010940039844
Het productnummer van de fabrikant is G16.15.0005.1. Het EAN nummer is 4010940039844. Het interne artikelnummer is 25759091.
| Klasse |
Schakelklok voor wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grasslin
Toon alle producten van Grasslin |
| Serie |
Topica
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Automatische omschakeling zomer/wintertijd | Nee |
| Kloktype | Dagklok |
| Type aandrijving | Netsynchroon |
| Nom. schakelstroom bij 230V AC | 16 A |
| Kortste schakeltijd | 15 min |
| Autonomie in jaren | 0 |
| Autonomie in uren | 0 |
| Frequentie voedingsspanning | 50 - 50 Hz |
| Voedingsspanning | 230 - 250 V |
| Montagewijze | Tussenstekker met contactdoos |
| Max. schakelvermogen LED | 40 W |
| Uitvoering wandcontactdoos | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Model | Analoog |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 2 s |
| Categorieën |
Schakelklok
Schakelmateriaal |
Grasslin
» Meer informatie over GrasslinArtikelnummer: 25759091
Fabrikantnummer: G16.15.0005.1