Grayle Prestaq 37u Patchkast prestaq D800*B600, serverkast met rook-glazen deur - 12.4637002
Artikelnummer: 23674474 | Fabrikantnummer: 12.4637002 | EAN: 8719357003047
Het productnummer van de fabrikant is 12.4637002. Het EAN nummer is 8719357003047. Het interne artikelnummer is 23674474.
| Klasse |
Netwerk-/serverkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grayle
Toon alle producten van Grayle |
| Serie |
Prestaq
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 600 mm |
| RAL-nummer | 9011 |
| Kleur | Zwart |
| Beschermingsgraad (IP) | IP22 |
| Diepte | 800 mm |
| Met zichtdeur | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Met rugzijdige deur | Ja |
| Soort ventilatie | Passief |
| Met frontdeur | Ja |
| Demontabel | Ja |
| Rastermaat | 19" |
| Uitvoering profielrail | L-vormig |
| Met aarding | Ja |
| Met sokkel | Nee |
| Montageniveau | Voorzijde en achterzijde |
| Met dakplaat | Ja |
| Met zijwanden | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Materiaal deur achterzijde | Staal |
| Aantal hoogte-eenheden | 37 |
| Met verticale kabelgeleiding | Nee |
| Materiaal deur voorzijde | Glas |
| Vergrendeling frontdeur | Eenpunts |
| Max. belastbaarheid | 800 kg |
| Vergrendeling rugzijdige deur | Eenpunts |
| Hoogte | 1835 mm |
| Categorieën |
Patchkast patchpaneel toebehoren
Coax en data |
Artikelnummer: 23674474
Fabrikantnummer: 12.4637002