Grayle Prestaq 12u Wandkast prestaq D450*B600 rook-glazen deur - 12.2212002
Artikelnummer: 22421567 | Fabrikantnummer: 12.2212002 | EAN: 8719357002668
Het productnummer van de fabrikant is 12.2212002. Het EAN nummer is 8719357002668. Het interne artikelnummer is 22421567.
| Klasse |
Netwerk-/serverkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grayle
Toon alle producten van Grayle |
| Serie |
Prestaq
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 600 mm |
| RAL-nummer | 9011 |
| Kleur | Zwart |
| Beschermingsgraad (IP) | IP22 |
| Uitvoering oppervlakte | Gelakt |
| Aantal hoogte-eenheden | 12 |
| Diepte | 450 mm |
| Aantal deuren | 1 |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Hoogte | 650 mm |
| Met zichtdeur | Ja |
| Soort ventilatie | Passief |
| Met frontdeur | Ja |
| Demontabel | Ja |
| Rastermaat | 19" |
| Uitvoering profielrail | L-vormig |
| Met sokkel | Nee |
| Met dakplaat | Ja |
| Met aarding | Nee |
| Met zijwanden | Ja |
| Montageniveau | Voorzijde |
| Met verticale kabelgeleiding | Nee |
| Vergrendeling frontdeur | Eenpunts |
| Materiaal deur voorzijde | Overig |
| Model | Met vast raam |
| Categorieën |
Patchkast patchpaneel toebehoren
Coax en data |
Artikelnummer: 22421567
Fabrikantnummer: 12.2212002