Grayle Prestaq 9u Wandkast 3D kantelbaar prestaq D550*B600 rook-glazen deur - 12.3209002
Artikelnummer: 23674451 | Fabrikantnummer: 12.3209002 | EAN: 8719357002729
Het productnummer van de fabrikant is 12.3209002. Het EAN nummer is 8719357002729. Het interne artikelnummer is 23674451.
| Klasse |
Netwerk-/serverkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grayle
Toon alle producten van Grayle |
| Serie |
Prestaq
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 600 mm |
| RAL-nummer | 9011 |
| Kleur | Zwart |
| Beschermingsgraad (IP) | IP22 |
| Hoogte | 500 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Gelakt |
| Aantal hoogte-eenheden | 9 |
| Aantal deuren | 1 |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Met zichtdeur | Ja |
| Diepte | 550 mm |
| Soort ventilatie | Passief |
| Met frontdeur | Ja |
| Demontabel | Ja |
| Rastermaat | 19" |
| Uitvoering profielrail | L-vormig |
| Met sokkel | Nee |
| Met dakplaat | Ja |
| Met aarding | Nee |
| Met zijwanden | Ja |
| Montageniveau | Voorzijde |
| Materiaal deur achterzijde | Staal |
| Met verticale kabelgeleiding | Nee |
| Materiaal deur voorzijde | Glas |
| Vergrendeling frontdeur | Eenpunts |
| Vergrendeling rugzijdige deur | Eenpunts |
| Max. belastbaarheid | 60 kg |
| Model | Met vast raam |
| Categorieën |
Patchkast patchpaneel toebehoren
Coax en data |
Artikelnummer: 23674451
Fabrikantnummer: 12.3209002