Grayle Patchkasten 19" Rangeer/doorvoer paneel zwart 2he - 13.4703201
Artikelnummer: 23674534 | Fabrikantnummer: 13.4703201 | EAN: 8719357004105
Het productnummer van de fabrikant is 13.4703201. Het EAN nummer is 8719357004105. Het interne artikelnummer is 23674534.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grayle
Toon alle producten van Grayle |
| Serie |
Patchkasten
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 485 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| RAL-nummer | 9011 |
| Kleur | Zwart |
| Diepte | 50 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Model | 19"-montagerek |
| Categorieën | Groepenkasten |
Artikelnummer: 23674534
Fabrikantnummer: 13.4703201