Grayle Zybrnet 10G WCD 45° TBV 2 X keystone jack RJ45 ral9003 - ZNMB1152190
Artikelnummer: 23674829 | Fabrikantnummer: ZNMB1152190 | EAN: 8719357010502
Het productnummer van de fabrikant is ZNMB1152190. Het EAN nummer is 8719357010502. Het interne artikelnummer is 23674829.
| Klasse |
Communicatie-verbindingsdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grayle
Toon alle producten van Grayle |
| Serie |
Zybrnet 10G
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 80 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 80 mm |
| Aansluitwijze | Overig |
| RAL-nummer | 9003 |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Diepte | 12 mm |
| Met tekstveld | Nee |
| Met afsluitweerstand | Nee |
| Centraalplaat | Ja |
| Vloerdoos/vloermontage | Ja |
| Wandgootinbouw | Ja |
| Opbouw (stucwerk) | Ja |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Model | Overig |
| Compatible met afdekramen van derden | Nee |
| Categorieën |
Datacontactdoos
Coax en data |
Artikelnummer: 23674829
Fabrikantnummer: ZNMB1152190