Grothe Beltrafo 4/8/12vac voor kortstondige belasting afschakelbaar - 14083
Artikelnummer: 20511613 | Fabrikantnummer: 14083 | EAN: 4011459140830
Het productnummer van de fabrikant is 14083. Het EAN nummer is 4011459140830. Het interne artikelnummer is 20511613.
| Klasse |
Beltransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
Beltrafo's
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 90 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Breedte | 36 mm |
| Met aan/uitschakelaar | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Primaire spanning | 230 V |
| Temperatuurbescherming | Nee |
| Type transformator | Standaard beltrafo |
| Kortsluitbeveiliging | Ja |
| Opbouw (stucwerk) | Ja |
| Max. verliesvermogen | 0 W |
| Max. uitgangsstroom | 2 A |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Secundaire spanning 1 | 4 V |
| Secundaire spanning 3 | 12 V |
| Secundaire spanning 2 | 8 V |
| Secundaire stroomsterkte 1 | 2 A |
| Secundaire stroomsterkte 2 | 2 A |
| Max. uitgangsvermogen | 18 W |
| Secundaire stroomsterkte 3 | 1.5 A |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Grothe Opbouw montageset 36MM.breed (2 inbouw-modules)
Artikelnummer: 20568273
Fabrikantnummer: 14936
Artikelnummer: 20511613
Fabrikantnummer: 14083