Grothe Croma gong voeding 4x1,5V batterijen of trafo 86DB ac/DC 714391 - 43170
Artikelnummer: 10319596 | Fabrikantnummer: 43170 | EAN: 4011459431709
Omschrijving
Grothe gong elektronisch, voedingswijze batterij/trafo, nom. spanning 8V, behuizing overig, geluidssoort diverse melodieën, type stroom AC/DC, stroomverbruik 0.25A, beschermingsgraad (IP) IP40, geluidssterkte 86dB, ingebouwde batterij, grondplaat wit, behuizing kunststof, opbouw
Het productnummer van de fabrikant is 43170. Het EAN nummer is 4011459431709. Het interne artikelnummer is 10319596.
Aanvullende informatie
Grothe Croma100
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Grothe
Specificaties
| Klasse |
Gong
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
Croma gongen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Breedte | 115 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Ingebouwde batterij | Ja |
| Geluidssterkte | 86 dB |
| Type stroom | AC/DC |
| Draadloos | Nee |
| Nom. spanning | 6 - 12 V |
| Stroomverbruik | - 0.01 A |
| Categorieën |
Beldrukker bel
Installatiemateriaal |
Huidige product
Grothe Croma gong voeding 4x1,5V batterijen of trafo 86DB ac/DC 714391
Artikelnummer: 10319596
Fabrikantnummer: 43170