Grothe Deursloten Deuropener, 10-24 vac/DC met vergrendeling en ontgrendeling - 93025
Artikelnummer: 26704797 | Fabrikantnummer: 93025 | EAN: 4011459930257
Omschrijving
Deuropener, 10-24 Vac/dc met vergrendeling en ontgrendeling
Het productnummer van de fabrikant is 93025. Het EAN nummer is 4011459930257. Het interne artikelnummer is 26704797.
Aanvullende informatie
Grothe TO2055 deuropener
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Grothe
Specificaties
| Klasse |
Elektrisch deurslot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
Deursloten
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 25 mm |
| Montagewijze | Inbouw |
| Hoogte | 250 mm |
| Type stroom | AC/DC |
| Diepte | 32 mm |
| Pulscontact | Ja |
| Met grendeling | Ja |
| Inbouwpositie | Verticaal |
| Met terugmelding | Nee |
| Met mechanische ontgrendeling | Nee |
| Openingsrichting volgens DIN | Links/rechts |
| Samenstelling | Deurdeel |
| Type ontgrendeling | Standaard model |
| Bouwvorm | Symmetrisch |
| Nachtslot uitsparing | Nee |
| Verstelbare slotplaat | Ja |
| Lengte slotplaat | 250 mm |
| Breedte slotplaat | 25 mm |
| Dikte voorplaat | 3 mm |
| Weerstandswaarde | 42 Ohm |
| Continue werking (100% ED) | Ja |
| Vorm slotplaat | Vlak/plat |
| Model | Standaarddeuropener |
| Werkingsprincipe | Arbeidsstroom |
| Bedrijfsspanning | 10 - 24 V |
| Basis kleur van slotplaat | Grijs |
| Max. stroomverbruik AC | 560 mA |
| Max. stroomverbruik DC | 560 mA |
| Met sluitplaat | Ja |
| Categorieën |
Deur video intercom
Coax en data |
Huidige product
Grothe Deursloten Deuropener, 10-24 vac/DC met vergrendeling en ontgrendeling
Artikelnummer: 26704797
Fabrikantnummer: 93025