Grothe Gong met geintegreerde trafo - 44172
Artikelnummer: 12537004 | Fabrikantnummer: 44172 | EAN: 4011459441722
Omschrijving
Gong, met geintegreerde trafo
Het productnummer van de fabrikant is 44172. Het EAN nummer is 4011459441722. Het interne artikelnummer is 12537004.
Aanvullende informatie
Grothe GONG169 TRW
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Grothe
Specificaties
| Klasse |
Gong
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
Gong
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 105 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Montagewijze | Overig |
| Diepte | 50 mm |
| Hoogte | 170 mm |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Geluidssterkte | 85 dB |
| Type stroom | AC/DC |
| Draadloos | Nee |
| Nom. spanning | 8 - 230 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product