Grothe Draadloze gong incl.beldrukker/zender met flits 500 meter op WCD - 43310
Artikelnummer: 10319356 | Fabrikantnummer: 43310 | EAN: 4011459433109
Omschrijving
Grothe Mistral gong elektronisch, voedingswijze netvoeding, nom. spanning 230V, draadloos, behuizing wit, geluidssoort diverse melodieën, type stroom AC, beschermingsgraad (IP) IP54, geluidssterkte 82dB, behuizing kunststof, max. transmissiebereik 500m, opbouw
Het productnummer van de fabrikant is 43310. Het EAN nummer is 4011459433109. Het interne artikelnummer is 10319356.
Aanvullende informatie
Grothe Mistral400 Funkgong-Set
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Grothe
Specificaties
| Klasse |
Gong
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
Mistral
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Breedte | 62 mm |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Draadloos | Ja |
| Type stroom | AC |
| Geluidssterkte | 82 dB |
| Max. transmissiebereik | 500 m |
| Hoogte | 126 mm |
| Diepte | 40.5 mm |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Categorieën |
Beldrukker bel
Installatiemateriaal |
Huidige product
Grothe Draadloze gong incl.beldrukker/zender met flits 500 meter op WCD
Artikelnummer: 10319356
Fabrikantnummer: 43310