Grothe Gong voor 9V-blokbatterij - 44165
Artikelnummer: 20150375 | Fabrikantnummer: 44165 | EAN: 4011459441654
Omschrijving
Gong, voor 9V-blokbatterij
Het productnummer van de fabrikant is 44165. Het EAN nummer is 4011459441654. Het interne artikelnummer is 20150375.
Aanvullende informatie
Grothe GONG165 BW
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Grothe
Specificaties
| Klasse |
Gong
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
Gong
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur behuizing | Overig |
| Breedte | 161 mm |
| Diepte | 51 mm |
| Ingebouwde batterij | Ja |
| Type stroom | AC |
| Geluidssterkte | 83 dB |
| Draadloos | Nee |
| Hoogte | 161 mm |
| Nom. spanning | 9 - 9 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product