Grothe Gong wit voor 9V-blokbatterij - 44265
Artikelnummer: 20344406 | Fabrikantnummer: 44265 | EAN: 4011459442651
Omschrijving
Gong, wit, voor 9V-blokbatterij
Het productnummer van de fabrikant is 44265. Het EAN nummer is 4011459442651. Het interne artikelnummer is 20344406.
Aanvullende informatie
Grothe GONG265w
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Grothe
Specificaties
| Klasse |
Gong
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
Gong
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 116 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur behuizing | Overig |
| Diepte | 44 mm |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Type stroom | AC |
| Geluidssterkte | 83 dB |
| Draadloos | Nee |
| Hoogte | 116 mm |
| Nom. spanning | 9 - 9 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product