Grothe Veiligheidsbetrafo 8vac voor continu-belasting - 14102
Artikelnummer: 10309633 | Fabrikantnummer: 14102 | EAN: 4011459141028
Het productnummer van de fabrikant is 14102. Het EAN nummer is 4011459141028. Het interne artikelnummer is 10309633.
| Klasse |
Beltransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
Veiligheidstrafo's
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 90 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Breedte | 36 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Primaire spanning | 230 V |
| Secundaire spanning 3 | 0 V |
| Secundaire stroomsterkte 3 | 0 A |
| Temperatuurbescherming | Nee |
| Secundaire spanning 1 | 8 V |
| Kortsluitbeveiliging | Ja |
| Opbouw (stucwerk) | Ja |
| Max. verliesvermogen | 0 W |
| Max. uitgangsstroom | 2 A |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Secundaire stroomsterkte 1 | 2 A |
| Type transformator | Veiligheidstrafo |
| Secundaire stroomsterkte 2 | 0 A |
| Secundaire spanning 2 | 0 V |
| Max. uitgangsvermogen | 16 W |
| Categorieën |
Beltransformator
Componenten Groepenkasten |
Grothe Opbouw montageset 36MM.breed (2 inbouw-modules)
Artikelnummer: 20568273
Fabrikantnummer: 14936
Artikelnummer: 10309633
Fabrikantnummer: 14102