Grothe GT veiligheidsbeltransformator continu-belasting 230V 12V 24V 63W 710160 - 14160
Artikelnummer: 10319218 | Fabrikantnummer: 14160 | EAN: 4011459141608
Het productnummer van de fabrikant is 14160. Het EAN nummer is 4011459141608. Het interne artikelnummer is 10319218.
| Klasse |
Beltransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
Veiligheidstrafo's
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 90 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Breedte in module-eenheden | 5 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Primaire spanning | 230 V |
| Secundaire spanning 3 | 0 V |
| Secundaire stroomsterkte 3 | 0 A |
| Temperatuurbescherming | Nee |
| Kortsluitbeveiliging | Ja |
| Opbouw (stucwerk) | Ja |
| Max. verliesvermogen | 0 W |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Secundaire spanning 1 | 12 V |
| Secundaire stroomsterkte 2 | 2.6 A |
| Max. uitgangsvermogen | 63 W |
| Secundaire spanning 2 | 24 V |
| Secundaire stroomsterkte 1 | 5.2 A |
| Max. uitgangsstroom | 5.2 A |
| Type transformator | Veiligheidstrafo |
| Categorieën |
Beltransformator
Componenten Groepenkasten |
Artikelnummer: 10319218
Fabrikantnummer: 14160