Grothe Rekordschel wit 8vac 84DB/A - 24075
Artikelnummer: 10318426 | Fabrikantnummer: 24075 | EAN: 8712251470304
Omschrijving
Grothe Schel 8V schel, nom. spanning 8V, type stroom AC, opbouw, geluidssterkte 84dB, beschermingsgraad (IP) IP20, toontype snelslag, behuizing wit, diameter schaal 70mm, behuizing kunststof, schaalkleur wit, schaalvorm vlak/plat, stroomverbruik 0.86A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Grothe
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 24075. Het EAN nummer is 8712251470304. Het interne artikelnummer is 10318426.
| Klasse |
Schel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
LTW's
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw (stucwerk) |
| Nom. spanning | 8 V |
| Type stroom | AC |
| Geluidssterkte | 82 dB |
| Ingebouwde trafo | Nee |
| Diameter schaal | 70 mm |
| Toontype | Snelslag |
| Stroomverbruik | 0.86 A |
| CBS-nummer | 113007 |
| DoP-nummer | 85318095 |
| Categorieën |
Beldrukker bel
Installatiemateriaal |
Huidige product