Grothe Schel trumpf wi 24vac 85DB/A - 24083
Artikelnummer: 10318651 | Fabrikantnummer: 24083 | EAN: 8712251435358
Omschrijving
Grothe schel, nom. spanning 24V, type stroom AC, opbouw, geluidssterkte 85dB, beschermingsgraad (IP) IP20, toontype snelslag, behuizing wit, behuizing kunststof, schaalkleur wit, schaalvorm vlak/plat, stroomverbruik 0.17A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Grothe
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 24083. Het EAN nummer is 8712251435358. Het interne artikelnummer is 10318651.
| Klasse |
Schel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
LTW's
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Nom. spanning | 24 V |
| Montagewijze | Opbouw (stucwerk) |
| Type stroom | AC |
| Geluidssterkte | 85 dB |
| Ingebouwde trafo | Nee |
| Toontype | Snelslag |
| Diameter schaal | 0 mm |
| Stroomverbruik | 0.17 A |
| Categorieën |
Beldrukker bel
Installatiemateriaal |
Huidige product