Grothe Colonia schel 8vac vlak model 80DB/A - 24111
Artikelnummer: 10318408 | Fabrikantnummer: 24111 | EAN: 8712251435365
Omschrijving
Grothe Schel Colonia schel, nom. spanning 8V, type stroom AC, opbouw, geluidssterkte 80dB, beschermingsgraad (IP) IP20, toontype snelslag, behuizing wit, diameter schaal 70mm, behuizing kunststof, schaalkleur wit, schaalvorm vlak/plat, stroomverbruik 1A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Grothe
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 24111. Het EAN nummer is 8712251435365. Het interne artikelnummer is 10318408.
| Klasse |
Schel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
LTW's
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw (stucwerk) |
| Nom. spanning | 8 V |
| Type stroom | AC |
| Geluidssterkte | 80 dB |
| Stroomverbruik | 1 A |
| Ingebouwde trafo | Nee |
| Diameter schaal | 70 mm |
| Toontype | Snelslag |
| CBS-nummer | 113007 |
| DoP-nummer | 85318095 |
| Categorieën |
Beldrukker bel
Installatiemateriaal |
Huidige product