Grothe Draadloze beldrukker/zender voor mistralgong 500 meter zilverkleur - 43440
Artikelnummer: 20464028 | Fabrikantnummer: 43440 | EAN: 4011459434403
Het productnummer van de fabrikant is 43440. Het EAN nummer is 4011459434403. Het interne artikelnummer is 20464028.
| Klasse |
Beldrukker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
Mistral
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 100 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Hoogte | 17 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Rechthoekig |
| Kleur | Overig |
| Met verlichting | Ja |
| Breedte | 39 mm |
| Draadloos | Ja |
| Met naamkader | Ja |
| Categorieën |
Deur video intercom
Coax en data |
Artikelnummer: 20464028
Fabrikantnummer: 43440