Grothe Draadloze gong met ingebouwd flitslichtsignalering doorkoppelbaar - 43301
Artikelnummer: 10319368 | Fabrikantnummer: 43301 | EAN: 4011459433017
Omschrijving
Grothe Mistral gong elektronisch, voedingswijze batterij/trafo, draadloos, behuizing wit, geluidssoort diverse melodieën, type stroom AC/DC, beschermingsgraad (IP) IP20, geluidssterkte 86dB, behuizing kunststof, max. transmissiebereik 500m, overig
Het productnummer van de fabrikant is 43301. Het EAN nummer is 4011459433017. Het interne artikelnummer is 10319368.
Aanvullende informatie
Grothe Mistral300E extra ontvanger
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Grothe
Specificaties
| Klasse |
Gong
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
Mistral
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 115 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Diepte | 39 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Draadloos | Ja |
| Geluidssterkte | 86 dB |
| Max. transmissiebereik | 500 m |
| Type stroom | AC/DC |
| Nom. spanning | 6 - 12 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Grothe Draadloze gong met ingebouwd flitslichtsignalering doorkoppelbaar
Artikelnummer: 10319368
Fabrikantnummer: 43301