Grothe Mistral gong + flits op WCD 82DB ac wit 500M draadloos 714254 - 43311
Artikelnummer: 10319371 | Fabrikantnummer: 43311 | EAN: 4011459433116
Omschrijving
Grothe Mistral gong elektronisch, voedingswijze netvoeding, nom. spanning 230V, draadloos, behuizing wit, geluidssoort diverse melodieën, type stroom AC, beschermingsgraad (IP) IP20, geluidssterkte 82dB, behuizing kunststof, max. transmissiebereik 500m, opbouw
Het productnummer van de fabrikant is 43311. Het EAN nummer is 4011459433116. Het interne artikelnummer is 10319371.
Aanvullende informatie
Grothe Mistral400E extra ontvanger
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Grothe
Specificaties
| Klasse |
Gong
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grothe
Toon alle producten van Grothe |
| Serie |
Mistral
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw |
| Breedte | 62 mm |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Draadloos | Ja |
| Type stroom | AC |
| Geluidssterkte | 82 dB |
| Max. transmissiebereik | 500 m |
| Hoogte | 126 mm |
| Diepte | 40.5 mm |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Categorieën |
Beldrukker bel
Installatiemateriaal |
Huidige product
Grothe Mistral gong + flits op WCD 82DB ac wit 500M draadloos 714254
Artikelnummer: 10319371
Fabrikantnummer: 43311