Draka H05RR-F mantelleiding 5G1.5MM² zwart 120681D3 CT - 120681
Artikelnummer: 26633811 | Fabrikantnummer: 120681 | EAN: 8711401135469
Omschrijving
H05RR-F bk 5G1,5 mm2 RF100
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Draka
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 120681. Het EAN nummer is 8711401135469. Het interne artikelnummer is 26633811.
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Draka
Toon alle producten van Draka |
| Serie |
H05RR-F
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aantal aders | 5 |
| Mantelkleur | Zwart |
| Adercodering | Kleur |
| Afscherming groepen | Geen |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Getwist | Nee |
| Afscherming collectief | Geen |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Scherm | Nee |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Geleidervorm | Rond |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Draagorgaan | Geen |
| Met aardgeleider | Ja |
| Mantelmateriaal | Rubber |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 60 °C |
| Buitendiameter circa | 10.4 mm |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 60 °C |
| Materiaal aderisolatie | Rubber |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 13.3 Ohm/km |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 32 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 50 °C |
| AWG-maat | Overig |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 42 mm |
| Gewicht | 163 kg/km |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Specificatie aderisolatie | Rubber - Ethyleen propyleen rubber (EPR) |
| Max. treksterkte tijdens installatie | 0.11 kN |
| Specificatie mantelmateriaal | Rubber - Ethyleen propyleen rubber (EPR) |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Huidige product
Draka H05RR-F mantelleiding 5G1.5MM² zwart 120681D3 CT
Artikelnummer: 26633811
Fabrikantnummer: 120681