Hager Berker S.1 opbouwbak 3-voudig antraciet mat - 10439949
Artikelnummer: 20473205 | Fabrikantnummer: 10439949 | EAN: 4011334360513
Het productnummer van de fabrikant is 10439949. Het EAN nummer is 4011334360513. Het interne artikelnummer is 20473205.
| Klasse |
Opbouwbak inbouwschakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager Berker
Toon alle producten van Hager Berker |
| Serie |
berker
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Rechthoekig |
| Transparant | Nee |
| Slagvast | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| Aantal eenheden | 3 |
| Met kanaalinvoering | Ja |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Met afdekraam | Nee |
| Met kabelinvoer | Ja |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7021 |
| Achterinvoer | Nee |
| Aantal invoeren | 4 |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Met wartelinvoering | Nee |
| Geschikt voor modulair schakelmateriaal | Nee |
| Samenstelling | Bodemplaat behuizing |
| Hoogte | 92.6 mm |
| Kruislingse kabelgoot | Nee |
| Diepte | 44.4 mm |
| Voldoet aan BS 4662 | Nee |
| Tafelmodel | Nee |
| Geschikt voor montage over bestaande inbouwdoos | Nee |
| Met installatiebuis inlaat | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Aantal aardingsklemmen | 1 |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. breedte | mm |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. hoogte | mm |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. diepte | mm |
| Diameter | mm |
| Breedte | 225.3 mm |
| Categorieën |
Antraciet
S1 Hager berker Schakelmateriaal |
Hager Berker S.1/B.3/B.7 wandcontactdoos met randaarde antraciet mat
Artikelnummer: 10981855
Fabrikantnummer: 47431606
Hager Berker S.1/B.3/B.7 schakelwip antraciet mat
Artikelnummer: 10981819
Fabrikantnummer: 16201606
Hager Berker S.1 afdekraam 3-voudig antraciet mat
Artikelnummer: 10492495
Fabrikantnummer: 10139949
Hager Berker S.1 opbouwbak 2-voudig antraciet mat
Artikelnummer: 10492537
Fabrikantnummer: 10429949